Anasayfa SGK SORGULAMALARI

SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) Sorgulamaları

Sosyal güvenlik sistemi, 2006 yılında çıkarılan 5502 sayılı kanun ile birleştirildi. Bu kanunla birlikte, Emekli Sandığı, Bağkur ve Sosyal Sigortalar Kurumu ortadan kaldırılarak "Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı" adı ile tek kurum altında toplandı. Üç alt kategoriye ayırdığımız bu bölümde, emekli sandığı, bağkur ve ssk ile ilgili internet üzerinden yapılabilen sorgulamalar bulunmaktadır. Aşağıdan, mensup olduğunuz kurum'u seçerek sorgulamalarınızı gerçekleştirebilrsiniz.

  • SSK Sorgulamaları   ( 6 Öğeler )

    SSK Sorgulamaları kategorimizde, ssk ile ilgili internet üzerinden yapabileceğiniz sorgulamaların listesi bulunmakta. Dilediğiniz bir başlığı tıklayarak sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bağkur Sorgulamaları   ( 3 Öğeler )

    Bağkur sorgulamaları kategorimizde, bağkur ile ilgili internet üzerinden yapabileceğiniz sorgulamaların listesi bulunmakta. Dilediğiniz bir başlığı tıklayarak sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Emekli Sandığı Sorgulamaları   ( 12 Öğeler )

    Emekli Sandığı sorgulamaları kategorimizde, emekli sandığı ile ilgili internet üzerinden yapabileceğiniz sorgulamaların listesi bulunmakta. Dilediğiniz bir başlığı tıklayarak sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

WebSite İçi Arama
Anasayfa SGK SORGULAMALARI

Sık Kullanılanlar


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/sorgulama/sorgulama-tr.com/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99